עלינו

עלינו

מי אנחנו

כשתי יזמיות שגדלנו בתחום הבריאותהשתלות שיערהאסתטיקה והטיפוח שילבנו את 10 שנות הניסיון והידע שצברנו בתחום תחת המותג TRENTA HEALTH

שילבנו את השיטות שלנו עם הידע שלמדנו והניסיון שצברנו מרופאים מצליחיםמנהלים ומטופלים יקרים שלנושאיתם הצטלבנו דרכינו ובכך גדלנו להיות אחת מקבוצות הבריאות המובילות בתחום. TRENTA HEALTHהיא לא עוד חברה  אלא משפחה, והגדלנו את המשפחה שלנו על ידי נגיעה בחייהם של יותר מ-7,000 אותם ליווינו באופן אישי במסע היופי שלהם.אנחנו מרחיבים את המותג שלנו ברחבי העולם עם משרדי הקשר שלנו במדינות כמו שבדיהגרמניהאמריקהאוסטרליהישראלסרביה ומרוקוומתחילים לשרת את המטופלים שלנו עוד בטרם הגעתם לאיסטנבול .

למה TRENTA ?

אנו פתוחים לשמוע את הרצונות והציפיות שלכם מא‘ ועד ת‘ ומרכיבים בתחום עבורכםהחבילות V.I.P הבריאות והתיירות. אנו מלווים באופן אישי כל לקוח ומטופל בכל התהליכים החל מהיציאה מארץ המוצא, ההגעה והשהיה בטורקיה ועד בחזרה לארץ המוצא הכל תוך ליווי אישי וצמוד שאנו מספקים.

הבריאות, הסיפוק והאושר של המטופלים הם בראש סדר העדיפויות שלנו. הליווי הצמוד והטיפול האישי אינם מסתיימים עם תום ההליך הרפואי. המטופל זוכה למעקב טיפולי אישי צמוד באמצעות נציגינו מרגע הגעתו לטורקיה ולאחר חזרתו לארץ המוצא שם עומדים לרשותו הנציגים המקומיים שלנו.

אודות יוסי משולם

 

המנהל הכללי של סניף TRENTA HEALTH בישראל.

יוסי דובר עברית וטורקית באופן שוטף ובעל ניסיון רב בתחום תיירות מרפא.

כמי שדובר את השפה הטורקית על בוריה ליוסי קשרים רבים ומועילים בטורקיה והוא דואג ליחס וליווי אישי לכל לקוח ומטופל המגיע למרפאות TRENTA HEALTH בטורקיה .

 

למידע נוסף תכתבו לנו